circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі фермери оформляють найманих працівників

05.12.2019, 09:02

text
Поділитися:

У Запорізькій області триває спільна робота представників обласної, місцевої влади та фіскальної служби регіону по детінізації аграрного сектору. Захід «Урожай-2019» спрямований на легалізацію земельних ділянок, трудових відносин та протидію ухиленню сільгоспвиробників від оподаткування.

З початку року в рамках заходу «Врожай» у полі зору запорізьких податківців знаходиляся понад три тисячі агрокомпаній та фермерів, діяльність яких пов’язана з виробництвом сільгосппродукції.

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, у результаті роз’яснювальних заходів керівники аграрних підприємств і підприємці добровільно оформили 2,2 тисячі найманих працівників. Загальна сума легалізованих доходів склала 11,4 мільйона гривень, з якої до бюджетів і соцфондів сплачено 2,5 мільйона гривень єдиного соціального внеску, 2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 171 тисячу гривень військового збору.

Крім цього, трьом тисячам співробітників збільшено розмір заробітних плат, завдяки чому бюджети отримали понад 1,6 мільйона гривень податків і зборів.

За цей час проведено 36 перевірок фінансово-господарської діяльності сільгоспвиробників. За виявлені порушення податкового законодавства під час виплати доходів громадянам нараховано 6,6 мільйона гривень податкових зобов’язань, у тому числі 4,7 мільйона гривень податку на доходи фізосіб, 1,5 мільйона гривень ЄСВ та 365 тисяч гривень військового збору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: