circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі функціонує 56 сімейних дитбудинків та 183 прийомні родини

01.06.2021, 13:02

text
Поділитися:

Питання забезпечення прав дітей в умовах проведення реформи децентралізації стало головним на традиційній Всеукраїнській нараді. До онлайн-заходу приєдналися представники Кабміну, обласних державних адміністрацій та інших органів влади.

Запорізький край на нараді представляли заступник голови Запорізької ОДА Руслан Шиханов, керівниця Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва та заступниця директора Департаменту освіти і науки ОДА Олена Сороченко.

Питання забезпечення прав та законних інтересів дитини сьогодні покладено на територіальні служби у справах дітей. В ході децентралізації по всій країні утворено 1129 відповідних органів. У Запорізькій області такі територіальні служби створено у 90% громад. Там, де кадрові питання поки не вирішенні, виконання функцій з питань захисту дітей покладено на заступників голів місцевих рад.

Наразі у Запорізькій області є 183 прийомі родини, що виховують 374 дитини, та 56 дитбудинків сімейного типу. Під опікою перебуває 2588 дітей. Наразі робота з влаштування сиріт до сімейних форм виховання продовжуються – регулярно проходять навчальні тренінги для кандидатів в усиновлювачі та опікуни. Крім того, триває робота із надання допомоги дітям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Сході країни.

Служба у справах дітей Запорізької облдержадміністрації постійно співпрацює з благодійними фондами та організаціями, які опікуються дітьми різних вразливих категорій. Паралельно для захисту вразливих груп в області триває розбудова мережі закладів з інклюзивною освітою. Діти з особливими освітніми потребами мають змогу на рівних з іншими навчатися в школах та дитсадках всієї області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: