circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі інвентаризували половину сховищ та укриттів

30.11.2017, 14:33

text
Поділитися:

Для укриття населення в області існує фонд захисних споруд цивільного захисту. На теперішній час на обліку перебуває 697 захисних споруд, у тому числі 328 сховищ і 369 протирадіаційних укриттів.

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, всі захисні споруди цивільного захисту побудовані в період 50-70-их років минулого століття разом із будівництвом промислового і житлового комплексів та мають термін експлуатації 40-60 років.

На сьогодні відповідно до плану проводиться комплексна перевірка захисних споруд цивільного захисту у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади, відповідними органами і підрозділами цивільного захисту, суб’єктами господарювання.

Заходи з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту належним чином проведено в містах Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Запоріжжя, у Василівському, Гуляйпільському, Приморському та Токмацькому районах. Повільно здійснюється технічна інвентаризація у м. Токмак, Чернігівському, Бердянському, Оріхівському районах.

Зокрема, у м. Токмак із 30 захисних споруд цивільного захисту проінвентаризовано та підготовлено документи на зняття з обліку 22 протирадіаційних укриттів; у Чернігівському районі із 18 захисних споруд проінвентаризовано дві; у Бердянському районі із 52 захисних споруд проінвентаризовано п’ять; в Оріхівському районі із 44 захисних споруд проінвентаризовано 13; у Запорізькому районі із шести захисних споруд цивільного захисту проінвентаризовано дві.

Інвентаризація захисних споруд цивільного захисту комунальної форми власності завершена в Більмацькому, Василівському, Вільнянському, Михайлівському, Мелітопольському, Приазовському та Якимівському районах.

Загалом по області за станом на 20.11.2017 проінвентаризовано 353 захисні споруди, що становить 51 % (200 сховищ та 153 протирадіаційних укриттів).

Наразі готові до застосування 62 (8,9 %) захисні споруди (сховищ – 44, протирадіаційних укриттів -18); обмежено готові – 481 (69 %) захисна споруда (сховищ – 208, протирадіаційних укриттів -273); не готові – 154 (22,1 %) (сховищ – 76, протирадіаційних укриттів – 78).

Крім цього, до укриття населення у найпростіших захисних спорудах підготовлено 2997 (91 %) підвалів багатоквартирних будинків, у тому числі в містах обласного значення – 2434 підвали (93 %), у районах області – 569 ( 84 %).

У Запорізькій області визначено 90 захисних споруд цивільного захисту, яких неможливо привести до стану готовності за призначенням відповідно до інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони та проінвентаризувати у зв’язку з невідповідністю їх технічним умовам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: