circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі колектив кінного заводу заявив про рейдерське захоплення підприємства

22.07.2020, 09:04

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до Новомиколаївського району голова облдержадміністрації Віталій Боговін обговорив проблемні питання кінного заводу №86. У Трудовій сільській раді до обговорення проблемного питання долучились керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, прокурор Запорізької області Володимир Калюга, начальник Управління Служби безпеки України у Запорізькій області Борис Безрукий, голова Новомиколаївської райдержадміністрації Віталій Татаренко, директор філії «Запорізький кінний завод №86» Ніна Ковалів та місцеві жителі.

Мова йде про реорганізацію та перепідпорядкування 18 кінних заводів, в числі яких і «Запорізький кінний завод №86», новоствореному державному підприємству «Конярство України». Працівники кінзаводу стурбовані ситуацією, і стверджують, що те, що відбувається, більше схоже на рейдерське захоплення земель і приміщень кінзаводу.

На сьогоднішній день за «Запорізьким кінним заводом № 86» закріплено 8 262 га сільськогосподарських угідь, в тому числі 7 469 га орної землі, 702 га – під пасовищами.

За словами працівників підприємства, з 2011 року є явне знищення кінного заводу, бо кожного року змінюється інвестор та підписує договори на обробку земельних ділянок. Проте, приватні компанії з поля вивозять зерно. Кінний завод доводять до банкрутства. У конзаводі немає документації на земельні паї.

– Вже 9 років кінний завод намагаються знищити. Питання розпайовки земель не вирішено. Необхідно заказати технічну документацію, дооблікувати та допередати землі людям. Сподіваюсь, що зі зміною керівництва Держгеокадастру у Запорізькій області ці питання будуть вирішені. Також як варіант вирішення цього питання – створити Новомиколаївську громаду та передати земельні паї громаді. Наразі до вирішення цього питання підключиться прокуратура та СБУ та почнуть у всьому розбиратися. У інвесторів кінного заводу необхідно стягнути зарплатню, виплату оренди, податків. Ми обов’язково почнемо передавати землі людям. Роботи тут маса для всіх. Території повинні жити та розвиватися, а не виживати!, – зазначив голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: