circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі коштом бюджету будуватимуть лікарняні корпуси та басейни

28.02.2018, 11:55

text
Поділитися:

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку в 2018 році. У заході взяла участь директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина.

– Метою нашого засідання є відбір проектів, які будуть реалізовуватися у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку. Загальний обсяг коштів ДФРР, який планується спрямувати на реалізацію проектів регіонального розвитку в цьому році, складає 226,6 млн. грн. Із передбаченої області суми, за рішенням регіональної комісії, 74,3 млн. грн. уже спрямовано на фінансування 17 перехідних проектів, реалізацію яких не завершено в 2017 році, – зазначила Елла Слепян.

Таким чином, не розподіленими залишаються 152,3 млн. грн. Загалом на конкурсний відбір на 2018 рік було подано 175 проектів з обсягом фінансування з ДФРР 772 млн. грн., з них на онлайн-платформі Мінрегіону України зареєстровано 169 на суму 697,8 млн. грн., не зареєстровано шість проектів на суму 74,2 млн. грн..

Відповідно до чинного законодавства зі 169 проектів, зареєстрованих вчасно на онлайн-платформі, були допущені до оцінювання 129 проектів; не допущено до оцінювання 37 проектів як такі, що не відповідають умовам та критеріям відбору (їх реалізація не передбачає комплексного підходу та максимальної енергоефективності або документи для участі в конкурсному відборі не подані); не оцінювалися три проекти із числа тих, що відповідають усім критеріям та умовам відбору, але вже реалізовані у 2017 році за рахунок коштів ДФРР та обласного бюджету.

Члени регіональної комісії здійснили оцінювання 129 проектів. На підставі рейтингових оцінок будуть відібрані проекти на загальну суму з ДФРР 152,3 млн. грн.

Наразі члени комісії підтримали вісім проектів, які отримали найвищі бали у відповідних рейтингових списках, а саме: два проекти з розвитку спортивної інфраструктури з обсягом фінансування 55003,669 тис. грн.; чотири проекти з розвитку енергоефективності навчальних та медичних закладів з обсягом фінансування 47545,161 тис. грн.; два проекти, які оцінювалися на загальних підставах, з обсягом фінансування 49754,075 тис. грн.

Зокрема, це капітальний ремонт та термомодернізація з утепленням лікувального та поліклінічного корпусів Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні; будівництво басейна у вищому навчальному закладі «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія»; комплексний капітальний ремонт будівель поліклініки та стаціонару обласного медичного центру серцево-судинних захворювань; реконструкція плавального басейну Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності; будівництво хірургічного корпусу обласної клінічної дитячої лікарні м. Запоріжжя; реконструкція будівлі Балабинського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів – гімназії «Престиж»; капітальний ремонт будівлі з виконанням заходів з енергозбереження та благоустрою території Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23; капітальний ремонт будівлі Веселівської районної різнопрофільної гімназії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: