circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі коштом бюджету покращують інфраструктуру громад

08.08.2018, 13:21

text
Поділитися:

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулася робоча нарада, в ході якої обговорили стан реалізації проектів, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У заході взяли участь заступники голови ОДА Віктор Скобліков та Едуард Гугнін, а також директор Департаменту капітального будівництва Сергій Бєлєвцов.

– На реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій, Урядом виділено 4,05 млрд. грн. з Державного фонду регіонального розвитку та 2,11 млрд. грн. державної субвенції. У Запорізькій області виділені кошти спрямовані на будівництво, ремонт та утеплення садочків та шкіл, медзакладів, спортивних об’єктів та об’єктів культури. Наразі затверджено 25 проектів на загальну суму 195,3 млн. грн. Із них 17 перехідних, упровадження яких розпочато в 2016-2017 роках, з обсягом фінансування з ДФРР 74,3 млн. грн.. Зокрема, це – два проекти з розвитку спортивної інфраструктури на суму 52,8 млн. грн.; чотири проекти з розвитку енергоефективності навчальних та медичних закладів, на які виділено 41,4 млн. грн.; два проекти з розвитку соціальної інфраструктури, які відібрані на загальних підставах з фінансуванням 26,8 млн. грн., – повідомила Елла Слепян.

Директор Департаменту капітального будівництва Сергій Бєлєвцов повідомив, що на сьогодні до області з Фонду фактично надійшло 109 млн. грн., із яких за станом на 03.08.2018 проведено касові видатки на суму 33,5 млн. грн., що становить 31 %.

Як зазначив Віктор Скобліков, наразі завершено будівельні роботи з реконструкції лікарської амбулаторії у с. Нове Мелітопольського району та реконструкції водопроводу у с. Чкалово Веселівського району; на завершальному етапі роботи з реконструкції будівлі обласної філармонії у м. Запоріжжя. Згідно з планом тривають роботи на чотирьох об’єктах з реконструкції водопроводів у Запорізькому та Приазовському районах. Також перераховано авансові платежі та розпочато роботи з проведення капітального ремонту Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7 у м. Запоріжжя, реконструкції будівлі гімназії «Престиж» у смт. Балабине Запорізького району та будівництва басейну у Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії у м. Запоріжжя.

Посадовець звернув увагу присутніх на те, що фактично державні кошти надійшли до області наприкінці липня. Це може суттєво вплинути на технологічні етапи проведення будівельних робіт та ставить під загрозу освоєння бюджетних коштів у запланованих обсягах по чотирьох проектах. Зокрема, це стосується реконструкції Запорізького обласного протитуберкульозного диспансеру; реконструкції обласного художнього музею; будівництва хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні та реконструкції плавального басейну Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності.

За підсумками робочої наради Елла Слепян доручила Віктору Скоблікову та Сергію Бєлєвцову тримати на особистому контролі темпи виконання робіт по всіх об’єктах будівництва, особливо тих, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, а також оперативно реагувати на будь-які проблемні питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: