circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі коштом бюджету ремонтуватимуть школи та лікарні

29.07.2019, 11:35

text
Поділитися:

Кабінет Міністрів України затвердив до фінансування коштом державного фонду регіонального розвитку 366 нових проєктів, серед яких 11 проєктів Запорізької області на суму 75,3 млн грн.

Як повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, зокрема це 4 проєкти з обсягом фінансування з ДФРР 34,3 млн грн з модернізації медичних закладів – обласної клінічної лікарні та кардіологічного корпусу міської лікарні м. Бердянськ. Реалізація цих проєктів сприятиме підвищенню якості медичних послуг та дозволить створити оптимальні умови перебування для пацієнтів. Завдяки проведенню термомодернізації будівель очікується зменшення тепловитрат і, як результат, економія бюджетних коштів.

Також 4 проєкти (23,4 млн грн) з реконструкції та капітального ремонту будівель освітніх закладів – ДНЗ № 27 у м. Бердянськ, Дніпрорудненської гімназії «Софія» у Василівському районі, Новомиколаївської ЗОШ № 1 у Новомиколаївському районі та навчально-виховного комплексу «ОСНОВА» у с. Преображенка Оріхівського району. У відремонтованих за стандартами «Нового освітнього простору» закладах будуть створені комфортні умови для надання якісної освіти та розвитку дітей, у тому числі з особливими потребами. Впровадження енергозберігаючих технологій сприятиме зменшенню споживання енергоресурсів.

Ще 1 проєкт (4,2 млн грн) з розвитку спортивної інфраструктури – водно-спортивний комплекс (плавальний басейн) у м. Мелітополь. Планується, що збудований комплекс стане базою для проведення навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортсменів, у тому числі розвитку плавання в місті як олімпійського виду спорту, стрибків у воду, водного полу. Проєктна пропускна спроможність басейну 100 осіб/добу, трибуна розрахована на 300 вболівальників.

Також 2 проєкти (13,4 млн грн) з розвитку системи водопостачання населених пунктів – у с. Новоуспенівка Веселівського району та Якимівському районі (від с. Давидівка до с. Атманай).

Загалом у 2019 році області передбачено з ДФРР 248,5 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: