circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі коштом державного бюджету будуватимуть житло сиротам

07.10.2017, 12:19

text
Поділитися:

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко провів відео-нараду в режимі on-line з представниками органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування з актуальних питань регіонального розвитку та будівельної галузі. В Запорізькій облдержадміністрації у нараді взяли участь заступник голови-керівник апарату ОДА Зінаїда Бойко та керівники структурних підрозділів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Зокрема, учасники наради обговорили питання забезпечення дітей-сиріт сімейними формами виховання.

Як зазначив Геннадій Зубко, задача для Уряду, яку поставив Президент України Петро Порошенко, – щоб за два роки в державі не було жодної дитини, яка проживала би в інтернаті. Завдання держави – піклування про дітей, які залишилися без батьків і забезпечити однією з найважливіших потреб – житлом. На ці цілі з державного бюджету на наступний рік передбачена субвенція у розмірі 277 млн. грн.. Проте, за словами урядовця, ця сума буде збільшуватися.

– Тому до кінця року на територіях необхідно завершити оформлення земельної ділянки та проектно-кошторисну документацію, щоб масштабне будівництво соціального житла для дітей-сиріт було розпочато вже на початку наступного року, – наголосив Геннадій Зубко.

За інформацією Служби у справах дітей облдержадміністрації, у сімейних формах влаштування нині проживає 3288 дітей або 87,4% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всього в області створено 209 прийомних сімей із 435 прийомними дітьми та 31 дитячий будинок сімейного типу, де виховуються 208 дітей. Переважна більшість дітей проживає в сім’ях опікунів та піклувальників.

У цьому році Запорізька область отримала субвенцію з державного бюджету в розмірі 18,6 млн. грн. для створення двох дитячих будинків сімейного типу та забезпечення житлом 67 дітей-сиріт. У черзі на отримання житла знаходиться 1 тисяча 510 сиріт віком від 16 до 23 років.

У Запорізькій області четвертий рік діє програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб із їх числа. Зокрема, на виконання заходів програми в цьому році спрямовано 1 млн. 124 тис. грн. субвенції з обласного бюджету на придбання та реконструкцію житла на умовах 50% співфінансування з бюджетів міст та районів області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: