circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі коштом ФРН облаштовують житло для переселенців

20.03.2018, 11:57

text
Поділитися:

Український фонд соціальних інвестицій з питання реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ 5» працює у Запорізькій області 2,5 року завдяки грантовим коштам Уряду Німеччини, які виділені через Німецький банк розвитку KfW.

Як повідомили в Управлінні зовнішніх зносин і зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, за цей період було проведено роботу з місцевими громадами по реалізації 11 проектів, із них: п’ять об’єктів соціального житла для переселенців, дві школи, три дитячих садка та один психоневрологічний інтернат.

Найбільше проектних об’єктів реалізовується у місті Мелітополь. Із шести об’єктів у місті на чотирьох уже завершено роботи. Три гуртожитки для внутрішньо переміщених осіб розраховані на 86 місць, а три дитячі садочки здатні прийняти понад 800 вихованців.

Найбільший об’єкт житла розташований у місті Токмак. Там в одному під’їзді триповерхового будинку будуть облаштовані 17 квартир, у які можна заселити близько 60 осіб. Завдяки проекту також була відремонтована найбільша в місті школа №5, де навчається 800 учнів.

Нині тривають ремонтні роботи у Преславському психоневрологічному інтернаті, де будуть створені додатково 45 місць в одному із спальних корпусів, що ремонтується. В іншому корпусі інтернату після ремонту з’явиться пральня та лазня.

А на об’єктах у Комиш-Зорі Більмацького району роботи вже завершилися. Там з’явився чотириквартирний будинок для вимушених переселенців. Крім цього, в Комиш-Зорянській загальноосвітній школі замінено всі вікна на нові енергозберігаючі.

Головне досягнення цього проекту – це облаштування соціального житла для переселенців. Крім 39 переселенців, які вже проживають у гуртожитках, ще 119 у цьому році отримають місце в гуртожитку та квартирних будинках.

У рамках соціального проекту також реалізується програма «Гідна праця». Майже 100 осіб із Мелітополя, Комиш-Зорі та Токмака пройшли низку тренінгів та консультацій, які допоможуть їм знайти нову роботу або започаткувати власну справу. На сьогодні 16 осіб вже проходять курси з перекваліфікації.

Усі проекти УФСІ спрямовані на згуртованість та розвиток громад, мобілізацію ресурсів для покращення умов проживання на територіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: