circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі коштом місцевого бюджету ліквідують ями на дорогах

04.10.2017, 09:28

text
Поділитися:

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні організації продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах Запорізької області.

Так, за минулий тиждень ліквідовано 5 637 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 127 кв. м, на дорогах місцевого значення – 5 510 кв. м.

Ремонтні роботи виконували шість бригад, а саме: три бригади підрядного підприємства ТОВ “Юк-Інвест”, дві бригади підрядного підприємства ТОВ “Дорремтехнологія” та бригада ТОВ “Ремшляхбуд”. Працював асфальтобетонний завод ТОВ “Ремшляхбуд”.

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг, та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінансування зі Службою доріг. З огляду на це роботи було зосереджено в окремих районах області.

Так, ТОВ “Юк-Інвест” трьома струменевими машинами виконувало ремонт на дорозі С082001 Чорноземне – Таврійське в Якимівському районі. ТОВ “Дорремтехнологія” двома струменевими машинами працювало на автодорозі О080619 Гуляйполе-Успенівка-Зелене Поле в Гуляйпільському районі. ТОВ «Ремшляхбуд» проводилися ремонтні роботи на а/д О080618 Гуляйполе – Любимівка – Старомлинівка в Гуляйпільському районі, на дорозі державного значення Т-04-01 Дніпро – Мелітополь у м. Пологи та на а/д О080618 Гуляйполе – Любимівка – Старомлинівка в Гуляйпільському районі, використовуючи асфальтобетонну суміш.

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 329 219 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 168 671 кв. м, на дорогах місцевого значення – 160 548 кв. м.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: