circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі коштом Європейського інвестиційного банку втілюють 14 проектів

04.09.2018, 14:10

text
Поділитися:

Четвертий рік поспіль у Запорізькій області реалізується Надзвичайна кредитна програма для відновлення України. З метою подолання наслідків військового конфлікту у східній частині України, включаючи забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, Європейським інвестиційним банком виділено 200 млн. євро на території, що зазнали негативного впливу у Донецькій і Луганській областях, та три навколишні області: Харківську, Дніпропетровську та Запорізьку.

Урядом забезпечено безперервний процес реалізації проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка впроваджуються за підтримки Європейського інвестиційного банку. Так, скасовано обмеження щодо попередньої оплати робіт і послуг у рамках поточного бюджетного періоду. Наразі проектні кошти перших двох траншів спрямовані на розбудову інфраструктури в цих п’яти регіонах .

Відповідно до затвердженого переліку проектів, що фінансуються в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування з місцевих бюджетів, на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми було відібрано та включено 14 субпроектів від Запорізької області з реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціальної сфери.

За інформацією Управляння зовнішніх зносів та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, до Пулу І включено три субпроекти, що знаходяться у Приморському районі, на загальну суму 90298,13 тис. грн.; до Пулу ІІ включено 11 субпроектів на загальну суму 98196,046 тис. грн. Це: один об’єкт у м. Токмак, один – у Василівському районі, два – у м. Запоріжжя та сім – у м. Мелітополь. За станом на 31.08.2018, кінцевими бенефіціарами із 14 субпроектів у Запорізькій області розпочато проведення 11 аукціонів, з яких по семи вже визначено переможців, по трьох торги відмінено, по одному ще триває процедура закупівлі.

У рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України кошти будуть спрямовані на: розширення Приморської районної лікарні; реконструкцію будівлі сімейного гуртожитку в м. Приморськ під сімейний гуртожиток квартирного типу; капітальний ремонт будівель Приморської центральної лікарні; реконструкцію частини нежитлової будівлі під житло у м. Токмак; капітальний ремонт будівлі, фасаду та покрівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 у м. Мелітополь; капітальні ремонти мелітопольських загальноосвітніх шкіл I-III ступеня № 7 та №1; капітальний ремонт гімназії №9 у м. Мелітополь; капітальні ремонти дошкільних навчальних закладів № 41 «Барвінок» та № 47 «Берізка» у м. Мелітополь; капітальний ремонт Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Василівського центру первинної медико-санітарної допомоги; капітальний ремонт приміщень будівлі Запорізької загальноосвітньої школи № 53 I-II ступеня та реконструкцію Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: