circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі купуватимуть житло для ветеранів АТО

03.09.2018, 13:16

text
Поділитися:

На сьогодні у Запорізькій області на отримання компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов чи придбання житла, у черзі на отримання компенсації перебуває 39 осіб. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

З початку року четверо військослужбовців цієї категорії отримали грошову компенсацію на придбання житла у Пологівському районі та м. Запоріжжя. З обласного бюджету на це було спрямовано близько 2,7 млн. грн.

На сьогодні в обласному бюджеті збільшено видатки на отримання компенсації військослужбовців. На виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів ІІІ групи збільшено суму на 9 млн. грн.

Освоїти кошти планується у загальній черговості.

Питання забезпечення житлом військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус інваліда війни III групи, перебуває на контролі обласної державної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: