circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі кваліфікованим робітникам готові платити по 10 тис. гривень

22.11.2017, 12:18

text
Поділитися:

У базі актуальних вакансій, які роботодавці надали до служби зайнятості Запорізької області, за станом на 21 листопада є вакансії із заробітною платою 10 і вище тисяч гривень. І це не керівні посади, а саме робітничі.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків, який має навички роботи електрогазозварника, електромонтера, лицювальника, компанія пропонує заробітну плату в розмірі 10 тисяч грн.

За словами фахівців, для людей з інвалідністю також знайдеться гідна робота. Один із металургійних комбінатів міста готовий платити майстру виробничої дільниці 15,4 тисячі гривень.

Уже стабільно останнім часом спостерігається неабияка зацікавленість роботодавців у кваліфікованих робітниках. Зокрема, працедавцям потрібні продавці, водії, електромонтери, слюсарі, медсестри, токарі та інші представники робочих професій.

– У Запорізькій області за січень-жовтень 2017 року середня тривалість укомплектування вакансії складає вісім днів. Тож тим, хто шукає роботу з гідною заробітною платою, треба бути активними на ринку праці. Звернувшись до будь-якого центру зайнятості області або скориставшись послугою «Підбір роботи он-лайн» у соціальній мережі Фейсбук, ви завжди можете отримати інформацію про актуальні пропозиції роботодавців, – повідомила директор обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Наразі ринок праці доволі мобільний, попит роботодавців залежить від економічної ситуації в країні в цілому, від розвитку окремо взятого підприємства, від сезонності та ще багатьох факторів. Але все частіше роботодавець шукає «універсального» робітника, здатного виконувати кілька функцій, навчатися та готового до змін. Чим більше працівник має професійних навичок, тим більшу заробітну плату готовий платити роботодавець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: