circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі лишається 2,4 тис. вільних робочих місць

08.07.2019, 11:15

text
Поділитися:

У базі даних Запорізької служби зайнятості за шість місяців цього року налічувалося 28350 вакансій. Серед них були різні: з середніми або великими заробітними платами, вакансії для фахівців, для робітників. Зустрічалися також вакансії доволі рідкісних професій.

Серед своєрідних лідерів у цьому році – карамельник, гальванік, мельник, складальник верху взуття та лікар-психіатр.

Загалом на сьогодні в базі Запорізької служби зайнятості 2403 актуальних вакансій, у тому числі 1221 – в м. Запоріжжі. Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало шість безробітних осіб (у м. Запоріжжі – троє безробітних).

Серед наявних вакансій у службі зайнятості є пропозиції роботи з досить високою заробітною платою. В більшості це робітничі професії: слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, оператори обдирних верстатів, монтажники тощо.

При цьому росте попит роботодавців на кваліфікованих робітників. Працедавці, в свою чергу, готові запропонувати працівникам конкурентну заробітну плату. Роботодавці також шукають і кваліфікованих фахівців: бухгалтерів та вихователів з відповідним досвідом роботи.

За станом на 5 липня 2019 року чисельність безробітних громадян по області становить 14,2 тис. осіб, з них 10,5 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю. За направленням служби зайнятості щоденно працевлаштовуються 98 безробітних, які перебували на обліку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: