circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі лишається в дії мораторій на перевірки підприємців

14.12.2017, 09:34

text
Поділитися:

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Його учасники обговорили підсумки діяльності Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» за 2017 рік. За словами генерального директора організації Володимира Степаненка, всього в Україні створено 24 таких фондів. Запорізький фонд підтримки підприємництва у своїй роботі керується Комплексною програмою розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-18 роки, що була затверджена рішенням одинадцятої сесії облради. Чималу увагу фонд приділяє фінансовій та інформаційній підтримці бізнесу; освітнім заходам та грантовій роботі. Не менш важливими Володимир Степаненко назвав підтримку цільових проектів, зокрема школу агротуризму та сертифікацію послуг.

Учасники заходу також приділили увагу зверненню міської спілки підприємців «Ніка» щодо обмеження продажу алкогольних напоїв на території м Запоріжжя. Чимало представників бізнесу заявляють, що відповідні рішення міської ради обтяжують їх роботу.

Зі свого боку, Костянтин Бриль нагадав про мораторій на перевірки та звернув окрему увагу на виконання попередніх рішень обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

– Йдеться про боротьбу зі стихійною торгівлею. Ми обговорювали необхідність створення підрозділами міськради пунктів для збереження конфіскованої продукції на базі одного з комунальних підприємств міста Запоріжжя. Проте на сьогодні місця для збереження конфіскованого майна й досі не підібрано. Тож прошу відповідальних осіб у січні наступного року прозвітувати про проведену роботу та ті перепони, які заважають виконати протокольні доручення. Крім цього, прошу всі контролюючі органи не забувати про мораторій на перевірки і не створювати тиск на малий і середній бізнес Запорізького краю, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час засідання також було приділено увагу створенню бази комерційних пропозицій на інвестиційному порталі Запорізької області; затвердженню плану роботи обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва на 2018 рік та законопроектам, які будуть мати вплив на ведення малого і середнього підприємництва та вимагають обговорення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: