circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі лишаються вільними 2 тис. робочих місць

12.06.2019, 13:41

text
Поділитися:

З початку року комплекс різноманітних послуг та матеріальне забезпечення отримали 35,9 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.

За сприяння служби зайнятості області протягом січня-травня 2019 року знайшли роботу 20,9 тис. осіб, у тому числі дев’ять тисяч осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 283 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 57 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової допомоги по безробіттю, 1,9 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 5,9 тис. осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 червня 2019 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 15,6 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 червня 2019 року становила 2919 одиниць. Найпопулярнішими та найбільш затребуваними залишаються професії кваліфікованих робітників: водії, продавці, кухарі, електромонтери, електрогазозварники, медсестри, слюсарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та вихователів з відповідним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: