circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі-Лівому оновлюють тротуар

08.06.2021, 13:23

text
Поділитися:

Днями в Заводському районі міста почали ремонтувати тротуар. Роботи ведуться по вулиці Електричній. Наразі підрядники демонтували старе асфальтове покриття і готують ділянку під вкладання бази. Всього тут планується замінити 2000 кв. м тротуару.

– На ділянці ми виконуємо поточний ремонт тротуару. Наразі зняли старе асфальтове покриття, тепер готуватимемо базу з відсіву та вкладемо новий асфальт, – розповів виконроб підрядної організації Андрій Куркула.

На ділянці працюють екскаватор, самоскиди, дорожній коток, а також бригада з 8 людей.

– Ми задіяли комплексний підхід – на цій вулиці два роки тому було оновлено водогін та замінені всі врізки у двори. Також було відремонтовано дорогу – тут замінили асфальтове покриття, колодязі, встановили нові бордюри. При цьому виникла необхідність відремонтувати тротуар, і цього року така робота була розпочата, – зазначив голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Андрій Баєв.

Андрій Баєв розповів, що на ремонт тротуарів у Заводському районі спрямовано понад 2,7 млн грн. Це заміна покриття по вулиці Електричній від будинку № 1 до №122, а також ще 4 локації, зокрема біля палацу культури «Заводський», поблизу дитячого садка по вулиці Софіївській тощо.

Роботи по вулиці Електричній планується завершити до кінця місяця. Загалом запланований ремонт тротуарів у районі передбачається закінчити до 1 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: