circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі-Лівому ремонтують аварійний водовід

09.08.2018, 11:46

text
Поділитися:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк проконтролював ремонт водоводу на Запоріжжі-Лівому. Мер прокоментував хід робіт на своїй сторінці в Фейсбук:

«Сьогодні побував на вулиці Електричній селища Запоріжжя-Ліве. Комунальне підприємство «Водоканал» виконує тут роботи для заміни існуючого аварійного сталевого водоводу. Після заміни труби сотні жителів селища зможуть безперебійно отримувати воду, не побоюючись поривів.
Першу ділянку водопроводу на вулиці Електричній почали міняти в минулому році. Тепер прийшла черга наступної. Всього плануємо прокласти в поточному році більше 500 погонних метрів труби. У планах – продовження робіт на ще одній ділянці. Проект вже включений в Інвестиційну програму КП «Водоканал» на 2019 рік.

Окремі люди можуть сказати, що є більш важливі проекти, а ми закопуємо гроші в землю. Не можу з цим погодитися. Десятки років цій проблему приділялося недостатньо уваги, за залишковим принципом. Що ми отримали в результаті? Кілометри аварійних труб, що вимагають заміни. Це відноситься до різних районів міста. Міська влада не має права залишити жителів один на один з такою проблемою. Це стосується як центру міста, так і більш віддалених районів.

Не можу обіцяти вирішення цього питання у всьому місті за рік-два. Однак ми рухаємося в потрібному напрямку. Перші кроки зроблені. Водопровід по вулиці Електричній – один із прикладів такої роботи».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: