circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі має стартувати ІІІ етап міжнародного проекту для реабілітації ветеранів

13.06.2019, 20:55

text
Поділитися:

У Запорізькій області має стартувати третій етап міжнародного проекту “Подолання наслідків конфлікту”. Він охопить п’ять міст регіону – Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак і Запоріжжя. Протягом першого етапу для ветеранів російсько-української війни та переселенців провели курси з профорієнтації, на другому – вчили основ відкриття власної справи.

Під час третьої фази міжнародного проекту “Подолання наслідків конфлікту” особливу увагу приділять психологічній адаптації та поверненню до нормального життя ветеранів АТО та ООС, а також переселенців. Проект включатиме індивідуальну та групову роботу. Координатори проекту зазначають: допомога передбачає також роботу із колишніми жителями окупованих Криму та частини Донбасу. Кажуть, і до них, і до бійців потрібен особливий підхід. Фінансуватись цей проект буде за кошти Світового банку, зазначають координатори. Головне, щоби заявку було прийнято.

Набирати групи для проведення консультування планують через розсилки, власні контакти та спеціальні “гарячі лінії”, аби якомога більше людей дізналося про проект та знайшло вихід зі складної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: