circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі медики планують залучити до здачі крові 31 тис. безоплатних донорів

27.12.2017, 13:08

text
Поділитися:

З метою забезпечення закладів охорони здоров’я області компонентами та препаратами донорської крові в обсягах, необхідних для надання спеціалізованої, своєчасної та якісної медичної допомоги розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено план комплектування безоплатних донорів на 2018-2019 роки у Запорізькій області. Всього по області заплановано залучити 31125 донорів, у тому числі понад половину – 16400 – в м. Запоріжжі.

Головам райдержадміністрацій доручено забезпечити виконання доведеного плану; при комплектуванні кадрів безоплатних донорів забезпечити гарантії та пільги донорам згідно з діючим законодавством. Для цього у проектах місцевих бюджетів на 2018-2019 роки передбачити кошти для заохочення донорів і керівників трудових колективів, які систематично виконують план по донорству.

На місцях також необхідно затвердити та довести до відома керівників установ, підприємств та організацій незалежно від форм власності графіки проведення «Днів донора».

Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації поставлено завдання забезпечити інформаційну підтримку; сприяти розміщенню в засобах масової інформації інформаційних матеріалів щодо пропаганди безоплатного добровільного донорства, його гуманності, безпеки та соціальної значимості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: