circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі молодь змагалася у декламуванні віршів про Другу світову війну

14.05.2020, 10:57

text
Поділитися:

На сторінці Обласного центру патріотичного виховання молоді за ініціативи Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проходила обласна патріотична онлайн-акція «Пам’ятаємо.Перемагаємо». Молодь Запорізької області надіслала на електронну адресу організаторів близько 400 відеороликів із власним декламуванням віршів про Другу світову війну.

Серед учасників були ті, хто декламував вірші вперше, а також вже досвідчені читці, для яких акція стала чудовою нагодою продемонструвати свої таланти і випробувати творчі сили. Молодь власноруч готувала образи та відеофон, вчила вірші, надсилала по декілька відеофайлів, та найголовніше – декламувала від серця, розповідаючи про історії власних дідусів та бабусь.

– Ми вдячні всім учасникам. Дуже приємно, що до акції приєдналася молодь Київщини, малеча із дитячих садочків та значна кількість навчальних закладів всіх рівнів акредитації міста та області. Приємно було побачити у відеороликах учасників, портрети їх родичів, дідусів і бабусь, учасників Другої світової війни. Кожен із них зіштовхнувся із боротьбою за рідну землю та вимушений був захищати її цілісність. Тільки пам’ять про їх героїчні вчинки дає нам сили продовжувати цю боротьбу і нині – зазначила начальниця управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Активними учасниками акції стали представники Більмацького, Бердянського, Якимівського, Мелітопольського районів, а також м. Запоріжжя.

Учасники акції намагалися пережити сказане та за допомогою слова об’єднатися, щоб висловити повагу усім борцям проти нацизму та консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.

Також до 75-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення відбулась історико-патріотична акція #Пам’ятаємо_Перемагаємо. У соціальній мережі Facebook була створена група «Пам’ятаємо.Перемагаємо». Там під #Пам’ятаємо_Перемагаємо учасники ділилися власними архівними матеріалами, історіями та публікаціями, світлинами, відеозаписами тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: