circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі може з’явитися каоліновий кар’єр

19.11.2018, 13:30

text
Поділитися:

Під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулося засідання обласної робочої групи для здійснення оцінки щодо дотримання законодавства під час розроблення та затвердження містобудівної документації «Детальний план території для розміщення ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» кар’єру зі збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель і споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населеного пункту».

Для учасників обласної робочої групи Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації підготувало узагальнену інформацію щодо проблемних питань при розміщенні ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» кар’єру зі збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель і споруд на території Павлівської сільської ради. Наразі частина питань знаходиться на стадії опрацювання, а деякі потребують додаткового вивчення.

За результатами засідання Зінаїда Бойко надала доручення Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації звернутися до Запорізької обласної ради, Державного архіву Запорізької області та ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» щодо надання інформації про отримання ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» гірничого відводу та спеціального дозволу на користування надрами.

Керівництву ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» було доручено надати інформацію про плановані технічні та технологічні параметри майбутньої збагачувальної фабрики, а також підключення до інженерних мереж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: