circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі на честь ювілею області проведуть нові експедиції

25.02.2019, 10:29

text
Поділитися:

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді підбив підсумки туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти області за 2018 рік. Учасники заходу також визначили завдання щодо організації туристсько-краєзнавчої роботи у 2019 році.

У семінар-нараді взяли участь координатори туристсько-краєзнавчої роботи в містах, районах та територіальних громадах області, педагоги, методисти міських та районних відділів (управлінь) освіти.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук відзначив роботу координаторів туристсько-краєзнавчої роботи на місцях та вручив грамоти Департаменту переможцям обласного огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи. Ними стали: управління освіти Мелітопольської міської ради, відділ освіти Мелітопольської райдержадміністрації та відділ освіти Приморської міської ради – І місце; відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради, відділ освіти, молоді та спорту Вільнянської райдержадміністрації та відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради – ІІ місце; управління освіти Енергодарської міської ради, відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації та відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради – ІІІ місце.

Учасники семінар-наради обговорили досягнення учнівського та педагогічного активу області у туристсько-краєзнавчому напрямку позашкільної освіти, хід реалізації обласного плану масових заходів на базі Центру туризму. Також приділили увагу новим вимогам до організації та проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019 році.

Керівник туристських груп та експедицій відділу краєзнавства та патріотичного виховання Юрій Сало презентував туристсько-краєзнавчу експедиційну програму «Мандруємо рідним краєм», Віталій Шелегеда – програму «Ліси Запорізького краю», які присвячені 80-річчю утворення Запорізької області.

Як зазначив директор Центру туризму Олександр Романчук, комунальний заклад відкритий для співпраці з органами управління освітою міст, районів і об’єднаних територіальних громад. У тому числі, заклад готовий надавати методичну допомогу, організовувати виїзні семінари у містах, районах і ОТГ області задля підвищення рівня майстерності педагогів, які займаються туристсько-краєзнавчою діяльністю, що сприятиме залученню більшої кількості учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої справи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: