circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі на одну вакансію претендує 6 безробітних

24.07.2019, 11:30

text
Поділитися:

Спектр безкоштовних послуг, які надаються роботодавцям службою зайнятості населення, можна поділити на три категорії: інформаційно-консультаційні, електронні та фінансові. Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі зайнятості.

Інформаційно-консультаційні послуги – це проведення семінарів, ярмарків та міні-ярмарків вакансій, презентацій роботодавців, днів відкритих дверей. Окрім того, сюди можна включити і надання консультацій для керівників та спеціалістів кадрових служб підприємств із питань законодавства про працю та зайнятість. За необхідності, до співпраці залучаються і територіальні представники державної інспекції з питань праці, фіскальної служби та інших установ.

Завдяки впровадженню сучасних тенденцій в роботі застосовуються послуги відеорезюме, відеовакансії, співбесіди у скайпі.

Послуги служби зайнятості стають більш доступними завдяки впровадженню сучасного сервісу – електронного кабінету роботодавця. Користуючись ним, можливо здійснювати оперативний пошук необхідних кадрів, подавати звітність, отримувати інші послуги, економити час для відвідування центру зайнятості.

З-поміж фінансових інструментів служби зайнятості – компенсація єдиного внеску роботодавцям за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, компенсація оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, організація оплачуваних громадських робіт, організація професійного навчання на замовлення роботодавця, які фінансуються з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

За шість місяців поточного року послугами служби зайнятості скористалися 6,5 тисяч роботодавців області. Порівняно з минулим роком на 840 одиниць збільшилась кількість вакансій, наданих роботодавцями. Така співпраця дає певні позитивні результати. З восьми до шести зменшилось навантаження на одну вакансію.

Так, правом отримання компенсації витрат на сплату єдиного внеску вже скористалися 184 роботодавці, які прийняли на нові робочі місця 316 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: