circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі нацменшини отримають нову комунікаційну платформу

16.12.2019, 13:36

text
Поділитися:

Сьогодні в облдержадміністрації розпочато дводенну робочу зустріч щодо розробки комунікаційної стратегії для національних меншин Запорізької області. У заході взяли участь представники національних спільнот регіону, фахівці облдержадміністрації, відповідальні за реалізацію національної політики, зокрема директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко. Раду Європи представили експерти Том Морінг і Михайло Подюк. До обговорення також долучилася керівниця проєкту «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мови меншин в Україні» Оксана Овчарук.

Відповідно до Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр. Департамент у справах релігій та національностей спільно з офісом Ради Європи в Україні здійснює проєкт «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мови меншин в Україні». Його головна мета – посилення захисту національних меншин в Україні шляхом підтримки національних, регіональних та місцевих органів влади, об’єднань національних меншин та інших зацікавлених організацій.

− У серпні цього року облдержадміністрація подала заявку на участь у пілотній ініціативі «Допомога Ради Європи у розробці та реалізації комунікаційної стратегії для кращого спілкування з питань захисту національних меншин та мов меншин в Україні з метою кращого консультування національних меншин». У рамках проєкту наша облдержадміністрація була обрана як заявник, що надав кращу інформацію. Тому було вирішено організувати зустріч для обговорення питання створення комунікаційної платформи для національних меншин Запорізької області, — зазначив Владислав Мороко.

Учасники дискусії обговорили питання комунікації з місцевими органами влади, а також між групами національних меншин, можливість забезпечення зворотного зв’язку, сучасні засоби спілкування мовами меншин в інформаційному просторі Запорізької області. Як зазначив експерт Ради Європи Михайло Подюк, комунікаційна платформа повинна забезпечити ефективний обмін думками та ініціативами, сприяти налагодженню зв’язку між владою та нацменшинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: