circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі населені пункти ініціюють розширення меж

07.02.2019, 11:21

text
Поділитися:

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради представлено та розглянуто шість проектів містобудівної документації.

До їх обговорення долучилися керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим, віце-президент ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній, автори проектів ТОВ «Інститут Ефективних Технологій – Сателіт» та ФОП «Прудка І.А.», голови Комишуваської селищної ради Оріхівського району та Новенської сільської ради Токмацького району.

За підсумками розгляду схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку такі проекти містобудівної документації: «Детальний план окремої території для розміщення сонячної електростанції на земельній ділянці, розташованій на території Широківської сільської ради (за межами населеного пункту)», «Генеральний план с. Таврійське Оріхівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування с. Тарійське Оріхівського району Запорізької області» (у складі генерального плану).

Рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку із зауваженнями: «Генеральний план с. Зеленівка Приморського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування с. Зеленівка Приморського району Запорізької області»; «Генеральний план с. Харкове Токмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування с. Харкове Токмацького району Запорізької області»; «Генеральний план с. Нове Токмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування с. Нове Токмацького району Запорізької області»; «Генеральний план смт. Комишуваха Оріхівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування смт. Комишуваха Оріхівського району Запорізької області».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: