circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі не можуть об’єднатися в ОТГ три великих селища

28.01.2020, 16:20

text
Поділитися:

Краще разом чи окремо? На Запоріжжі вже 5 років мешканці трьох селищ ніяк не можуть об’єднатися у громаду. Мова йде про Балабине, Малокатеринівку та Кушугум. Перспективи такого злиття обговорили на загальних зборах жителів селищ разом із головами місцевих рад.

Із самого ранку у центрі Кушугуму зібралися сотні людей. Це мешканці самого селища, а також сусідніх — Балабине та Малокатерівники. Гуртом вирішують чи варто об’єднуватись у територіальну громаду. Дійти згоди з цього питання не можуть вже не один рік. У Кушугумській селищній раді побоюються, селища із меншим бюджетом, зокрема Малокатеринівка, гальмуватимуть розвиток усієї громади.

За перспективним планом Кабміну центром громади має стати саме Кушугум. Оскільки він межує між двома іншими селищами. При такому злитті громада буде достатньо потужною за рахунок вдалого географічного розташування і досить розвинутої інфраструктури. Об’єднання підтримують і самі мешканці селищ.

Після перемовин, словесної згоди люди дійшли. Тепер питання об’єднання мають ухвалити на сесії Кушугумської селищної ради. На засідання обіцяють запросити представників селища Балабине та Малокатерівники. Якщо і там дійдуть згоди, то вже восени три селища об’єднаються у Кушугумську громаду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: