circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі неповнолітнім зловмисникам пропонують альтернативу тюрмі

02.10.2020, 08:41

text
Поділитися:

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко взяла участь у засіданні круглого столу щодо реалізації пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх», які є підозрюваними у вчиненні злочину. Для напрацювання механізмів, що дозволять успішно реалізувати пілотний проєкт, у засіданні приймали участь ключові учасники пілотного проєкту: Служба у справах дітей Запорізької ОДА, Запорізька обласна прокуратура, представники судової гілки влади, адвокатського самоврядування, пробації, національної поліції тощо.

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» дозволяє неповнолітнім, що скоїли кримінальне правопорушення, усвідомити скоєне та, за можливості і бажання, відновити завдану шкоду та примиритися з потерпілим.

За словами учасників засідання, покарання – не єдиний шлях до досягнення справедливості.

Учасники обговорили ролі кожного у реалізації проєкту та напрацювали механізм щодо практичної реалізації спільних завдань під час реалізації пілотного проєкту.

Відповідно до інформації, яку надала в.о. начальника відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Запорізької обласної прокуратури Олена Крючкова, у Запорізькій області наразі фіксується зниження рівня злочинності серед неповнолітніх на 30%.

Наразі в Запорізькій області вже є один учасник проєкту, якому вже призначено посередника (адвоката – медіатора) та заплановано проведення медіаційної процедури.

– Ми повинні консолідувати зусилля, щоб допомогти дітям. На обліку територіальних служб у справах дітей перебуває 1478 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тому увага громадськості до таких дітей, проведення профілактичних заходів в закладах освіти, посилення роботи щодо правового виховання є тими заходами, які працюватимуть на упередження. Наразі громади формуються та напрацьовують політику стосовно охорони дитинства, надання допомоги родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах, – зауважила керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: