circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі обговорили проблеми неврологічних та психічних хвороб

04.10.2018, 10:19

text
Поділитися:

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін взяв участь в урочистому відкритті наукового симпозіуму з міжнародною участю «Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я». Участь у дводенному форумі беруть понад 400 учасників, відомі вчені, які представляють наукові школи неврології, психіатрії, наркології Запоріжжя, Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Тернополя та інших регіонів України.

– Радий вітати учасників, гостей та організаторів з відкриттям науково-практичної конференції. Вважаю, що це чудова нагода для спеціалістів та науковців з різних регіонів країни обмінятися досвідом, напрацюваннями та досягненнями. Цілком зрозуміло, що реформа медичної галузі, яка розпочата в Україні, неможлива без розвитку науки. Переконаний, що професіоналізм, знання та досвід наших лікарів та спеціалістів, потужний науковий, освітній та технологічний потенціал країни це запорука ефектної модернізації вітчизняної системи охорони здоров’я , що виведе українську медицину на найвищий європейський рівень, – привітав учасників симпозіуму Едуард Гугнін.

Програмою заходу передбачені секційні засідання неврологів, психіатрів, наркологів на актуальні для нашого часу теми, такі як – «Сучасні аспекти лікування неврологічних захворювань», «Нейродегенеративні захворювання та нейроінфекції», «Сучасні моделі стратегії надання психіатричної допомоги», «Сучасні проблеми надання допомоги пацієнтам зі станами залежності», «Медико-психологічні наслідки збройних конфліктів», «Організація неврологічної, психіатричної, та медико-психологічної допомоги учасникам АТО» та багато інших. У рамках конференції також відбудуться сателітні симпозіуми ряду фармацевтичних компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: