circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі обговорюють стратегію регіонального розвитку

19.08.2019, 10:14

text
Поділитися:

Члени робочої групи «Підтримка малого та середнього підприємництва», до якої, зокрема, входять представники бізнесу, громадських об’єднань підприємців та бізнес-інкубаторів при вищих навчальних закладах, розглянули та обговорили стратегічне бачення, місію та цілі проєкту Стратегії розвитку області до 2027 року.

Захід відбувся під головуванням директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксани Матвіїшиної.

− У рамках уже підготовленого стратегічного аналізу розвитку області за останні п’ять років сильними сторонами розвитку підприємництва в Запорізькій області визначено: легкість та простота процедур започаткування бізнесу; підтримка місцевих товаровиробників; наявність інституційної підтримки бізнесу. До слабких віднесено недостатній рівень підключення бізнесу до електронних сервісів та складність доступу до земельних ресурсів. Для розвитку бізнесу визначено низку конкретних завдань, які, зокрема, відображені в цілі «Розвиток бізнес-екосистеми регіону, − підкреслила Оксана Матвіїшина.

За результатами обговорення прийнято рішення про необхідність доопрацювання стратегічної місії та бачення розвитку регіону. Насамперед, треба врахувати притаманне виключно нашій території багатовікове історико-культурне надбання та специфіку.

− Це лише проєкт цілей та завдань, тому ми очікуємо від вас пропозицій за результатами їх обговорення з бізнесом. Також просимо пройти анкетування, де кожен може висловити свою точку зору для визначення пріоритетів розвитку Запорізької області на наступні сім років,− підбила підсумки засідання Оксана Матвіїшина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: