circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі обирали кращих господинь краю

15.02.2019, 10:16

text
Поділитися:

Підбито підсумки обласного конкурсу «Господиня свого краю», який проводиться вже 18 рік поспіль.

Переможців у кожній номінації визначено на засідання конкурсної комісії, яке провела директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова.

Основною метою конкурсу є підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримка жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області. За роки існування конкурс набув популярності і сприяє впровадженню гендерної рівності в суспільстві.

Як підкреслила Світлана Абдурахманова, учасниками конкурсу можуть бути жінки віком від 18 років, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.

До участі в конкурсі залучаються жінки за поданням структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій.

Цього року участь у конкурсі беруть 132 жінки з різних галузей у 16 номінаціях: «Жінка – представник місцевих органів виконавчої влади», «Жінка – представник органів місцевого самоврядування», «Жінка – громадський діяч», «Жінка – керівник підприємства», «Жінка – працівник агропромислового комплексу», «Жінка – працівник малого та середнього бізнесу», «Жінка – працівник освіти і науки», «Жінка – працівник охорони здоров’я», «Жінка – працівник культури та мистецтва», «Жінка – спортсменка», «Жінка – працівник засобів масової інформації», «Жінка – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури», «Жінка – військовослужбовець, працівник Збройних сил України», «Жінка – працівник сфери соціального захисту населення», «Жінка – волонтер» та «Жінка – берегиня свого роду».

У кожній номінації обрано по три переможці, проте у номінаціях з невеликою кількістю учасників можуть обрати по два переможці, натомість з великою кількістю претендентів – по чотири.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться традиційно до Міжнародного жіночого дня, що святкується 8 березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: