circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі обстежують пасажиропотоки

07.08.2018, 09:29

text
Поділитися:

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації проводиться обстеження пасажиропотоків на окремих міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області.

Планом передбачено обстеження на таких автобусних маршрутах як Запоріжжя – Бердянськ (через різні автостанції), Запоріжжя – Кирилівка, Запоріжжя – Приморськ, Запоріжжя – Енергодар тощо. Крім цього, проводиться опитування пасажирів щодо необхідності включення Запорізької автостанції № 4 до схем руху міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області.

Цю роботу виконують фахівці Запорізького національного технічного університету спільно з Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації за сприяння ПрАТ «Запоріжавтотранс».

На Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації також покладено завдання опрацювати з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення питання щодо відкриття, зміни автобусних маршрутів загального користування; здійснити аналіз звернень юридичних і фізичних осіб щодо вдосконалення автобусних маршрутів загального користування.

Підсумкова інформація має бути підготовлена до 10.09.2018.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: