circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі оголосили набір службовців до рибоохоронного патруля

18.01.2018, 11:43

text
Поділитися:

Розпочато прийом документів до Запорізького рибоохоронного патруля. До Управління шукають ще 12 рибоохоронних патрульних. У рамках реформування органів рибоохорони набір патрульних здійснюється у профільні структурні по всій країні.

Відповідно до штатного розпису в Запорізькому рибоохоронному патрулі передбачений 41 патрульний. Станом на січень рибоохоронний патруль налічує лише 29 патрульних. Вони патрулюють водойми та проводять рибоохоронні рейди із затримання порушників правил рибальства, перевіряють діяльність рибалок-промисловиків та законність походження риби у точках продажу і на ринках, співпрацюють з громадськістю.

– Закликаємо амбітних, вмотивованих громадян, кому небайдужа доля рибної галузі, долучатись до реформування і подавати документи для участі в конкурсі. Зі свого боку держава створила необхідні умови для ефективної рибоохоронної роботи. Якщо раніше патрульні отримували зарплату близько 2,5 тисяч грн., то наразі зарплата становить понад 8 тисяч грн. За останні, мабуть, 15-20 років, патрульна служба у повному обсязі забезпечена паливно-мастильними матеріалами, сучасною технікою, інспекторський склад отримав спеціальну форму, патрульні отримали відеофіксатори для забезпечення збору інформації щодо порушення законодавчої бази у сфері охорони водних ресурсів. Все це забезпечує сталу професійну роботу інспекторів, – зазначив керівник Запорізького рибоохоронного патруля Дмитро Чайка.

За його словами, на сьогодні рибоохоронний патруль є органом із якісно новими стандартами роботи. Його створено замість ліквідованих органів рибоохорони (рибінспекції), що були об’єктом численних нарікань з боку рибалок. Це використання європейського досвіду, сучасне оснащення та відкритість перед суспільством. Патрульні будуть набиратись на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи: копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного закону; копію документа (документів) про освіту; оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 30 січня 2018 року (включно) за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Чубанова 235.

За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: (095) 31-36- 058 або на електронну адресу [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: