circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі оголосили підсумки літньої оздоровчої кампанії

24.10.2017, 15:34

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулась нарада з керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Запорізької області 2017 року. У заході взяли участь керівники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, ГУ Нацполіціїї України у Запорізькій області, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту освіти і науки, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, керівники територій, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Цього літа у Запорізькій області надавали послуги оздоровлення та відпочинку 34 дитячих закладів. Також відновив свою роботу у 2017 році дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Аіст» м. Бердянськ. У цьому році було оздоровлено 138 350 дітей, що становить близько 83% від загальної кількості дітей Запорізької області.

Проте у деяких закладах Бердянська та Кирилівки були зафіксовані випадки недотримання санітарного законодавства, правил пожежної безпеки, нестача медичних працівників тощо.

– Підсумки оздоровчої кампанії свідчать про деякі порушення санітарно-гігієнічних умов перебування дітей, якості харчування в закладах оздоровлення та відпочинку. З метою контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку проводиться державна атестація цих закладів. Атестаційна комісія, яка створена при облдержадміністрації, має право проводити державну атестацію тільки у разі, якщо дитячий заклад відкрито територіальними органами Держпродспоживслужби в Запорізькій області та місцевими органами виконавчої влади. У 2017 році було атестовано 11 закладів. Звертаю увагу, що не атестований заклад не має права надавати послуги з оздоровлення та відпочинку. У 2018 році для проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку буде значно розширено склад атестаційної комісії, до якої будуть залучені фахівці у сфері охорони здоров’я, освіти, інспекції праці, архітектури тощо, – відзначив Едуард Гугнін.

Керівникам дитячих оздоровчих закладів заборонено відкриття і експлуатацію закладів без підписаних актів готовності та погоджених паспортів пляжів. Також їм доручено забезпечити належний державний санітарно-епідеміологічний контроль за підготовкою до функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку усіх форм власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: