circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі оновлять програму розвитку підприємництва

10.02.2021, 09:19

text
Поділитися:

Під час чергового засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух окреслив головні виклики, що нині постали перед бізнесом, та плани щодо підтримки бізнесу у регіоні на 2021-2023 роки.

У минулому році ми всі зіштовхнулися з пандемією, яка торкнулася кожного. Великих збитків зазнав український бізнес. На окремі сегменти карантинні обмеження вплинули більше всього. Враховуючи такі обставини, нам разом необхідно розробити нову програму розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькому регіоні, – зазначив Олександр Старух на початку заходу.

Під час заходу його учасникам презентували проєкт Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки. Вона розроблена з урахуванням пріоритетного напрямку «розвиток бізнес-екосистеми регіону» Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Над формуванням комплексу пропозицій до Програми працювала робоча група з представників бізнесу, науки та громадськості. Заплановано фінансування в обсязі 14,7 мільйонів гривень упродовж трьох років.

За результатами діяльності робочої групи, бізнес-спільнотою до Програми запропоновано включити 20 заходів за 5 пріоритетними напрямками: нові можливості для бізнесу та розширення доступу до фінансових ресурсів; інформування бізнесу та підвищення якості комунікацій; якісні послуги та розвиток інфраструктури підтримки бізнесу; інклюзивний бізнес – підприємництво для всіх; підвищення рівня конкурентоспроможності місцевих товаровиробників.

Програма все ще є відкритою для доповнення та змін. Водночас, часу вже обмаль, тож робоча група просить не зволікати у разі наявності пропозицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: