circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі органи влади обговорили порядок дій під час газової кризи

03.03.2018, 10:32

text
Поділитися:

У зв’язку зі зменшенням газу в енергопостачальній системі України Урядом оголошена кризова ситуація надзвичайного рівня в газопостачальній сфері та введено ряд обмежень щодо використання газу в промисловості та бюджетній сфері. Тому в облдержадміністрації відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

В обговоренні питання взяли участь директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов, головний інженер Запорізького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів Вадим Бондаренко, директор Департаменту освіти та науки Тетяна Озерова, керівники профільних Департаментів та управлінь ОДА.

За результатами обговорення прийнято рішення – ПАТ «Запоріжгаз», Департаментам промисловості та розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міським головам міст обласного значення опрацювати з найбільшими споживачами газу на території області питання щодо обмеження споживання газу на 10% щоденно підприємствами та установами з 3 по 7 березня включно.

Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, головам районних державних адміністрації, об’єднаних територіальних громад та міським головам міст обласного значення рекомендовано у разі пониження температурного режиму в закладах освіти до мінімально допустимих норм роботи системи опалення та погіршення погодних умов призупинити роботу закладів освіти (загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти), які використовують газ для опалення. У закладах освіти, які використовують альтернативні види палива, роботу закладів освіти не припиняти.

Також головам районних державних адміністрації, об’єднаних територіальних громад та міським головам міст обласного значення необхідно забезпечити постачання альтернативних видів палива на котельні, які використовують альтернативне паливо, в максимально можливих об’ємах на цей період. Розглянути питання щодо пониження температурного режиму у підприємствах, установах та закладах, а також зменшити кількість працівників на робочих місцях на 3 березня.

ПАТ «Запоріжжяобленерго» на період пониження тиску газу у газотранспортній системі необхідно забезпечити сталу роботу систем енергопостачання області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: