circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі перед стартом оздоровчого сезону активно перевіряють дитячі табори

03.06.2021, 08:30

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Олександр Старух взяв участь у засіданні міжвідомчої робочої групи із підготовки та проведення курортного сезону. Основну увагу приділять якісному та безпечному відпочинку дітей.

– Держава зробила все можливе, щоб зробити курортну зону Запорізької області більш привабливою для туристів. Завдяки новим дорогам тепер до моря можна доїхати за пару годин. Значно покращились і медичні заклади Приазов’я, завершено оновлення приймальних відділень у Бердянську та Мелітополі. Є всі передумови для комфортного та безпечного сезону, – зазначив очільник області.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова, цього року планують відкритися 26 дитячих таборів. У 11 із них зараз проходять комплексні перевірки контролюючих органів, а 7 уже отримали дозвіл на роботу. Першочергову увагу приділяють епідеміологічній безпеці, умовам проживання, санітарному стану території, чистоті і порядку на харчоблоках.

Одним із пріоритетів для обласної влади залишається збереження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, недопущення їх перепрофілювання або закриття. Однак у рамках децентралізації саме територіальні громади мають бути зацікавленими у розвитку туризму, залученні інвесторів, розробці та просуванні нових проектів із поліпшення інфраструктури.

– Держава, зі свого боку, робить все можливе для покращення умов життя людей на приморських територіях. Однак хотілося б бачити і зворотній процес – щоб якість надання оздоровчих послуг відповідала їх ціні. Для нас всіх важливо працювати в єдиному напрямку. Якщо ми об’єднаємо зусилля регіональної та місцевої влади, власників закладів відпочинку і оздоровлення, то досягнемо кращого результату, – підкреслив Олександр Старух.

За результатами наради надані доручення та рекомендації щодо профілактики та недопущення поширення коронавірусу серед туристів та персоналу закладів відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: