circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі переселенців інтегруватимуть до соціуму за допомогою проекту «Сила»

08.02.2021, 08:20

text
Поділитися:

5 лютого начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова провела зустріч із регіональною координаторкою благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» Анастасією Перепелицею щодо початку реалізації проєкту “СИЛА” (Єднання через спільні дії молоді) в Запорізькій області з метою створення належних умов для інтеграції молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

Метою проєкту також є сприяння згуртованості громад Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей та допомога у залученні молоді до розробки місцевих та національних проєктів/програм інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Програму втілює в життя Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів у партнерстві з благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» впродовж наступних двох років за підтримки Державного департаменту США.

Наталія Власова наголосила на важливості реалізації зазначеного проєкту та співпраці з благодійною організацією у визначеному напрямку.

Підтримка молоді з числа внутрішньо переміщених осіб є пріоритетним завданням обласної влади. Важливо залучати молодих людей до роботи в молодіжних консультативно-дорадчих органах, сприяти активному їх залученню до реалізації заходів молодіжного спрямування. Реалізація даного проєкту на території Запорізької області сприятиме формуванню команди молодих лідерів, які зацікавлені у ефективній співпраці з місцевою владою задля конструктивних змін на локальному рівні, – зазначила посадовиця.

Координаторка благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Анастасія Перепелиця також поінформувала про відкриття набору в Академію Молодіжної Адвокації. Це навчальний проєкт з адвокації змін, покликаний надати активістам інструменти для впровадження реформ у власних громадах і створити спільноту лідерів для реалізації спільних ідей.

Дедлайн подачі заявок на участь до 1 березня.

З більш детальною інформацією щодо реалізації проєкту можна ознайомитись за посиланням: https://www.advocacyyouthacademy.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: