circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі перевантажено 4 ковідні лікарні

01.04.2021, 13:23

text
Поділитися:

Через зростання кількості хворих на COVID у Запорізькій області збільшено ліжковий фонд додатково на 205 ліжок. Кількість «ковідних» ліжок збільшено у міських лікарнях №1, №7, №6, у дитячій лікарні №5 та пологовому будинку №4. Всі «ковідні» ліжка забезпечені медичним киснем на 80%.

Про це йшла мова на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова облдержадміністрації Олександр Старух.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексія Кулинича, наразі хворими на COVID перевантажені міські лікарні №6 та №9, а також лікарня у Вільнянську та госпіталь у Пологах.

В залежності від завантаження лікарень буде здійснюватися перерозподіл хворих на COVID, які потребують лікування у стаціонарі. Він здійснюватиметься не за місцем проживання, а у будь-яких лікарнях, де є вільні місця. Уже опрацьовані найбільш оптимальні логістичні маршрути переміщення хворих, – зазначив Олексій Кулинич.

За його словами, на сьогодні лише вакцинація населення може значно зменшити кількість захворювання та вберегти життя людей. Тому вкрай важливо робити своєчасне щеплення.

На сьогодні у Запорізькому регіоні розгорнуті стаціонарні центри щеплення. Продовжують працювати і мобільні бригади медиків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: