circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі перевірили надійність системи оповіщення цивільного захисту

23.10.2018, 12:20

text
Поділитися:

Основу загальнодержавної системи оповіщення цивільного захисту у Запорізькій області складає автоматизована система централізованого оповіщення, яка забезпечує оповіщення 5 міст обласного значення та 20 районів області.

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, основним засобом оповіщення населення є передача мовної інформації з використанням мереж провідного радіомовлення, радіо FМ по програмі УР-1 та 2 каналів телебачення «ТВ-5» та «Алекс». Експлуатаційно-технічне обслуговування автоматизованої системи централізованого оповіщення виконується фахівцями Запорізької філії ПАТ «Укртелеком» та КП «Укрспецзв’язок», що забезпечує її готовність до використання за призначенням.

Як запевнили в Департаменті, у 2018 році система оповіщення працює надійно.

Перед передачею мовної інформації системою оповіщення цивільного захисту для привертання уваги населення використовуються електросирени. У районах малозабезпечених елекросиренами для оповіщення населення залучаються автомобілі пожежної служби, поліції та автомобілі, обладнані сигнально-гучномовними пристроями. Система оповіщення підтримується у постійній готовності для оповіщення керівного складу області та населення при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації та організації оперативного зв’язку в районах її ліквідації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: