circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі перевірять інтернати та геріатричні пансіонати

10.07.2019, 11:51

text
Поділитися:

На засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації розглянуто підсумки роботи комунальних установ соціальної сфери.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова повідомила, що ліжкова мережа 11 інтернатних установ складає 2765 ліжко-місць. За станом на 01.07.2019 в установах проживає 2714 осіб.

Цими установами надається соціальна послуга стаціонарного догляду та підтриманого проживання.

Відповідно до державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності, інтернатними установами проведено внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг. Зокрема, у лютому 2019 року до державного стандарту внесено зміни, тому відтепер дія стандарту застосовується і на осіб психоневрологічних інтернатів.

Відповідно до плану у травні проведено оцінку діяльності Запорізького геріатричного пансіонату. За її результатами роботу установи визначено доброю.

У серпні та вересні планується проведення зовнішньої оцінки у Бердянському геріатричному пансіонаті та Таврійському будинку-інтернаті.

У 2020 році планується проведення зовнішньої оцінки у психоневрологічних інтернатах.

З метою поліпшення якості надання послуг на теперішній час вісім комунальних установ отримали ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за напрямами: організація та управління охороною здоров’я, психіатрія, стоматологія, терапія, фізіотерапія; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: сестринська справа.

Проведено роботу по укладанню декларацій з лікарями закладів охорони здоров’я. Повністю завершено цю роботу в Михалівському, Любицькому, Чернігівському психоневрологічних інтернатах та Запорізькому і Бердянському геріатричних пансіонатах.

Департаментом також проводиться аналіз щомісячних звітів комунальних установ про виконання натуральних добових норм продуктів харчування, а також організації роботи підсобних господарств, які функціонують у комунальних установах.

Окрім цього, вже розпочато підготовку до нового бюджетного 2020 року. Тому триває робота щодо розрахунків фінансування установ з урахуванням пріоритетів та нагальних проблем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: