circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі перевіряють готовність до зими теплових об’єктів

12.07.2019, 10:00

text
Поділитися:

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков та директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко відвідали м. Мелітополь та Якимівський район.

Під час поїздки вони відвідали об’єкти теплопостачання на територіях та ознайомилися зі станом підготовки до наступного опалювального сезону.

За результатами робочої поїздки Віктор Скобліков відзначив, що в цілому підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період проводиться на належному рівні та відповідно до графіка Мінрегіону України.

Разом з тим, під час наради у м. Мелітополь представники облдержадміністрації висловили занепокоєння наявністю заборгованості за спожитий природний газ у ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» в сумі майже 170 млн грн. У той же час дебіторська заборгованість підприємства складає лише 40 млн грн. У свою чергу керівництво міста та новоствореного підприємства ТОВ «Тепло-Мелітополь» запевнили, що це не перешкодить підготовці до початку та сталому проходженню опалювального сезону.

Під час наради в селищі Якимівка Віктор Скобліков звернув увагу керівництва райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад району на необхідність своєчасного створення достатніх запасів вугілля на місцевих котельнях. Окремо розглядалося питання опалення окремих житлових багатоквартирних будинків у районному центрі.

Обговорювалось також питання необхідності приведення діючих тарифів ТОВ «Якимжилсервіс» з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня. На порядку денному також стоїть необхідність розробки проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт, реконструкцію об’єктів водопостачання та водовідведення. Адже на сьогодні в Якимівському районі 39% водопровідних мереж у ветхому та аварійному стані.

Керівникам підприємств, що надають житлово-комунальні послуги, рекомендовано своєчасно оплачувати рахунки за спожиту електроенергію.

За результатами проведених нарад керівництву міста Мелітополь, райдержадміністрації та місцевих громад Якимівського району були надані відповідні рекомендації та доручення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: