circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі перевіряють об’єкти підвищеного пожежного ризику

16.05.2019, 13:21

text
Поділитися:

Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області в 2018 році було проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки 1 тис. 440 об’єктів. З них: 370 торговельних підприємств, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів, 83 заклади охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням, 987 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. На 40 об’єктах суб’єкти господарювання свою діяльність не здійснювали, до перевірок дев’яти об’єктів посадових осіб ГУ ДСНС України у Запорізькій області було не допущено.

Приписами до усунення запропоновано 19 тис. 492 заходів, з яких 5236 – заходи за приписами, які видавалися раніше, що становить 27,7% від загальної кількості.

Під час перевірок особлива увага зверталась на стан утримання шляхів евакуації, електрогосподарства, наявність та технічний стан систем протипожежного захисту (систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, протидимного захисту), внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, блискавкозахисту, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння тощо.

Під час здійснення позапланових перевірок на всіх об’єктах проводяться практичні тренування з персоналом та відвідувачами щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей при спрацюванні систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

За порушення вимог пожежної та техногенної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 1391 посадову особу, подано та знаходиться у провадженні 40 позовних заяв, які було направлено до адміністративного суду на призупинення експлуатації об’єктів, ще три позовні заяви подано до адміністративного суду у зв’язку з недопущенням до проведення перевірок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: