circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі підбили підсумки «Великого будівництва» у листопаді

10.12.2020, 08:33

text
Поділитися:

У Запорізькій області у рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває масштабний ремонт та реконструкція автошляхів, спортивних та соціальних об’єктів інфраструктури. За підсумками роботи у листопаді визначено низку ключових моментів.

Цілодобово тривають ремонтні роботи на соціально важливому для громади міста та області об’єкті будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя. Станом на 01.12.2020 касові видатки складають 2 млрд 152 млн грн. До кінця 2020 року заплановано відкрити міст, який з’єднує Хортицький район з островом Хортиця (1 смугу руху) по верховій частині І черги будівництва автотранспортної магістралі. Це дозволить розвантажити транспортні потоки, які рухаються через мости ім. Преображенського.

Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації здійснюється постійний контроль за виконанням підготовчих робіт до будівництва залізничного шляхопроводу на дільниці Дніпробуд ІІ – Запоріжжя Мале (споруда №18 автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя). Організовано укладання договорів між замовниками та виконавцями для тимчасового перенесення залізничних колій. Координується взаємодія дорожніх організацій та залізниці.

Введено в експлуатацію 5 об’єктів:
– дитячий садочок “Сонечко” в смт. Приазовське,
– шкільний стадіон Азовської ЗОШ I-III,
– лікувальний корпус КУ “Чернігівська центральна районна лікарня” (покрівля і зовнішнє опорядження),
– споруди для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку по вул. Миру у м.Василівка.

Згідно ініціативи Президента, визначено 9 опорних лікарень в Запорізькій області для проведення капітального ремонту приймальних відділень та їх забезпечення сучасним медичним обладнанням. Виділена субвенція на суму 72 млн грн. Кошти з держбюджету надійшли у повному обсязі. Розпорядникам коштів кожного об’єкту перераховано близько 47,8 млн грн (66,4%). По всім 9-ти об’єктам активно ведуться роботи.

Завершено ремонтні роботи на дорогах місцевого значення:
виконано реконструкцію автодороги протяжністю 1,1 км у Кам’҆янсько-Дніпровському районі;
виконано капітальний ремонт автодороги протяжністю 2,3 км у Запорізькому районі;
виконано поточний середній ремонт на 11 об’єктах автодоріг місцевого значення та на 1 об’єкті вулиці комунальної власності у м. Мелітополь.

Також продовжується робота з впровадження проєкту «Автоматизована система диспетчерського управління на автомобільному транспорті в Запорізькій області». Надано доручення автоперевізникам протягом І кварталу 2021 року обладнати автобуси GPS-системами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: