circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі підлітків соціалізуватимуть за допомогою футболу

19.08.2020, 12:53

text
Поділитися:

З понеділка розпочав свою роботу 5-денний семінар «Відкриті уроки футболу». Проєкт реалізується за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації та Запорізької обласної асоціації футболу. Він спрямований на допомогу в інтеграції дітей переселенців та дітей з малозабезпечених сімей в суспільство за допомогою гри в футбол.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі заступника голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Свистуна (стажування). Він привітав усіх присутніх з цією подією.

Футбол – це командна гра, яку ніхто не може виграти поодинці, яка вчить не бути байдужими, треба бути терпимими, йти на компроміс, мати сміливість брати відповідальність на себе і, разом з тим, покладатися на команду. Всі ці елементи є невід’ємною частиною футболу, а також і нашого життя. Тому дуже приємно, що такий проєкт проходить у Запорізькому краї, який використовує футбол як інструмент соціалізації наших дітей до подальшого життя, розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою соціальної інтеграції та захисту дітей, – зазначик Олександр Свистун.

Семінар за темою «Відкриті уроки футболу» триватиме до 21 серпня.

Загалом даний проєкт у Запорізькій області реалізується в таких напрямках:

• проведення 5-денних фестивалів за принципом «футбол для всіх» з акцентом на психологічну та соціальну допомогу дітям переселенців за допомогою масового футболу;

• проведення щотижневих масових заходів за участю дітей переселенців із залученням до цієї роботи якомога більше волонтерів в районах і містах;

• залучення всіх дитячо-юнацьких футбольних секцій шляхом домовленості щодо безкоштовного прийняття дітей переселенців в секції.

В семінарі беруть участь вчителі фізичного виховання із Запорізької, Херсонської, Донецької, Луганської, Одеської, Київської, Дніпропетровської, Харківської та Миколаївської областей. У вересні на території Запорізької області пройдуть 3 фестивалі з відкритих уроків футболу в м. Запоріжжя, м. Оріхів та смт. Роздол.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: