circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі підприємців притягають до відповідальності за податкові порушення

14.08.2020, 09:21

text
Поділитися:

На Азовському узбережжі Запорізької області курортний сезон у самому розпалі. На жаль, значний сегмент підприємців, бажаючи заробити на відпочиваючих якомога більше, порушують норми податкового законодавства та створюють нечесну конкуренцію.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, в рамках операції «Курорт-2020» запорізькі податківці проводять перевірки суб’єктів господарювання, які розташовані у місцях масового відпочинку громадян.

Фахівці Головного управління ДПС у Запорізькій області провели 168 фактичних перевірок, із них лише 11 перевірених торговельних точок дотримувалися всіх необхідних вимог законодавства.

За підсумками перевірок порушникам донараховано понад мільйон гривень штрафних санкцій.

Представники бізнесу найчастіше «грішать» недотриманням порядку обліку товарів за місцем реалізації, також не проводять розрахункові операції через РРО, продають тютюнові вироби з перевищенням максимальної роздрібної ціни, алкогольні напої навпаки – продають за цінами, нижчими встановлених мінімальних роздрібних, крім того, реалізують підакцизні товари без наявності ліцензій.

Податкова служба у Запорізькій області вкотре наголошує на необхідності дотримання податкового законодавства всіма підприємцями та підприємствами на березі Азовського моря у період курортного сезону. Адже легальна робота дає змогу представникам бізнесу вести успішну, законну та прибуткову господарську діяльність, і, разом з тим, забезпечує повне та своєчасне наповнення бюджетів громад та держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: