circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі підприємства сплатили податки на 6,3 млрд гривень

05.09.2019, 10:31

text
Поділитися:

За вісім місяців від платників податків Запорізької області до державного бюджету надійшло 6 мільярдів 310 мільйонів гривень. Це без показників великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до державної скарбниці сплачено на 1,8 мільярда або на 41 % більше.

Податок на прибуток, податок на додану вартість і податок на доходи фізичних осіб склали левову частку надходжень до державного бюджету – майже 86 % від загальних суми.

Так, у січні-серпні забезпечено 2 мільярди 208 мільйонів гривень податку на додану вартість, що на 158 мільйонів або на 8 % більше, ніж торік.

Запорізькі компанії спрямували 1,9 мільярда гривень податку на прибуток. Ця сума перевищила торішню сплату на 1,4 мільярда.

З доходів запорізьких платників бюджет отримав 1 мільярд 259 мільйонів ПДФО, що на 187 мільйонів або на 17,4 % більше показника січня-серпня 2018 року.

На 61,5 мільйона або на 18 % зросли надходження військового збору – всього за вісім місяців запоріжці перерахували 404 мільйони гривень.

Крім цього, підприємства регіону сплатили до скарбниці 260,7 мільйона гривень рентних платежів, збільшивши суму на 39 мільйонів, та 126,4 мільйона гривень екологічного податку, який зріс на 29 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: