circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі підтоплені 8 населених пунктів

06.03.2018, 11:24

text
Поділитися:

У рамках прес-конференції, яка відбулась 5 лютого у Головному управлінні рятувальники та представники Запорізького обласного управління водних ресурсів обговорили гідрогеолого-меліоративну обстановку на території Запорізької області.

«Обстановка по Запорізькій області станом на 1 березня в цілому задовільна, але у частково підтопленому стані (глибина залягання рівнів ґрунтових вод 1,5 – 5,0 метра), без поверхневого затоплення, знаходиться 8 населених пунктів: у Василівському (с.Балки), Токмацькому (с. Червоногірка, Садове), Кам’янсько-Дніпровському (с. Знам’янка, с. Водяне, м. Кам’янка-Дніпровська), Мелітопольському (с.Удачне) та Запорізькому (смт. Малокатеринівка) районах області, загальною площею підтоплення 26,75 га, які розташовані в заплавах річок та в подових пониженнях. На решті території гідрогеологічні умови сприятливі – переважаюча глибина залягання рівнів ґрунтових вод становить більше 5 метрів», – доповіла начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Запорізького обласного управління водних ресурсів Інна Рибалко.

Як повідомив головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання НС ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Шатіло: «У лютому поточного року розпочато та на березень заплановано подовження здійснення цільових перевірок органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Запорізькій області щодо стану готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: