circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі підводять підсумки конкурсу молодих науковців

05.11.2018, 09:47

text
Поділитися:

Традиційно до Міжнародного дня студента у Запорізькій області проводиться конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. Лауреатів визначає комісія обласного конкурсу, до складу якої входять науковці всіх вищих навчальних закладів області, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Метою цього конкурсу є підтримка талановитої молодь, розкриття її здібностей та сприяння підвищенню науково-дослідницького інтересу до проблем розвитку Запорізького регіону.

Учасниками конкурсу є молодь виключно із Запорізької області, зокрема, студенти вищих навчальних закладів III-ІV рівнів акредитації всіх форм власності, молоді спеціалісти промислових підприємств, установ та організацій області віком до 35 років, молоді науковці (доктори, кандидати наук, докторанти, аспіранти, викладачі, здобувачі, наукові працівники віком до 35 років).

Як повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, цього року на розгляд конкурсної комісії було подано 94 наукові роботи, серед яких першість за кількістю тримають Запорізький національний технічний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет (м. Мелітополь) і Запорізький національний університет.

Найпопулярнішими номінаціями залишаються технічні та економічні науки, а саме: фізико-математичні науки; біологічні, хімічні, екологічні; географічні та геологічні науки; технічні науки; сільськогосподарські науки, економічні. Не залишилися осторонь молоді науковці, які представили роботи в галузі історії та культурології, філософії та соціології, філології, юриспруденції, педагогіки та психології, медицини та фармацевтики, мистецтвознавства, архітектури та дизайну, державного управління та політології, фізичного виховання та спорту, менеджменту управління.

Підбиття підсумків та нагородження переможців конкурсу відбудеться напередодні Міжнародного дня студента – 13 листопада в облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: