circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі підживлюють озимі

11.02.2019, 14:09

text
Поділитися:

За інформацією Держгідрометцентру у Запорізькій області, у третій декаді січня внаслідок надходження на територію області теплого та вологого повітря з півдня та південного заходу спостерігалась аномально тепла з опадами погода. Упродовж декади озимі та плодові культури знаходились у стані зимового спокою. Несприятливих агрометеорологічних умов для перезимівлі не спостерігалось.

За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, наразі у чотирьох районах області розпочато підживлення озимих культур, на сьогодні підживлено 8,1 тис. га або 1% до завдання.

Під урожай наступного року по всіх категоріях господарств посіяно: озимі культури на площі 800,8 тис. га (2 місце по Україні), в тому числі на зерно – 728,8 тис. га (1 місце по Україні), з них озима пшениця зайняла площу 661,5 тис. га, озиме жито – 0,8 тис. га, озимий ячмінь – 66,5 тис. га. Крім цього, посіяно 69,4 тис. га озимого ріпаку.

У доброму і задовільному стані знаходиться 509,9 тис. га (70% від тих, що зійшли) озимих зернових, 30% (218,9 тис. га) – в слабкому і розрідженому стані.

Серед посівів озимого ріпаку 77,4% (53,68 тис. га) знаходиться в доброму і задовільному стані, 22,6% (15,72 тис. га) – в слабкому і розрідженому.

Для проведення весняно-польових робіт господарствам області необхідно мінеральних добрив 37,3 тис. тонн поживних речовин, на поточний момент у наявності 19,6 тис. тонн (52% до завдання).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: